Erathia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erathia

Света между фантазията и живота в 21 век
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Поляната с билките и цветята

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 1:49 pm

В този миг момичето в съзнанието си когато видя че те искат да наранят и момчето ,тя затвори очи в съзнанието си ,стисна ръцете си в юмруци и се концентрира в затвора ,от нея започнаха да се отделят розови искрици ,тя направи едни знаци с ръце и каза "Разчупване на мрака !"

Опита да се освободи бе успешен и тя отвори очи като призова своя меч и отби атаката на Казума като каза :
-Грешен ход !-тя ритна Казума по брадичката след което той се приземи върху Другарчето си .Момичето мигновенно отиде при Такуми и направи хвана го и използвайки магията си двамата с него потънаха във светлина и изчезнаха от място и оставиха лошите самички с думите произнесени от жертвата :
-ще се видим пак !-и една лукава усмивчица се изписа на лицето й .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 10:53 am

Момчето дойде,като беше в върколажката си форма и бягаше с всичката скорост която имаше.А Сакура беше на вратът му.Когато пристигнаха момчето я остави на земята и започна да мирише нещо в въздуха за да провери дали има нещо необичайно.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 11:10 am

щом момичето усети тревата и цветята ,из поляната се разнесе един женски глас :
-Помириши Земята и нейните творения ,господарке !-момичето се концентрира ,насочи силите си така че те да съберат и смесят аромата на цветята с тези билки и Земята .После момичето ги помириса ,а от нея започнаха да излизат розови светлинки ,тя успя да прочисти себе си от вгнездилата се болка ,която не бе нейна .Скъра стана й се зачуди чия беше тази болка и какво ставаше .После погледна момчето и рече :
-Какво беш етова ?
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 11:13 am

Момчето погледна очудено момичето и се върна в човешката си форма,като и каза:
-Незнам нещо не беше съвсем наред с теб и ми каза да те заведа тук.Надявах се че ти като велика магйоснчка ще ми кажеш.
След това момчето се усмихна и започна да гледа в очите на Сакура.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 10:39 am

МОмичето беше наплашено и започна да маха с ръце като сновеше на ляво и дясно и каза :
-Да знам ,но не знам чия беше тази болка ,това страдане или какво се случва някъде и аз Ерития !
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 10:42 am

Момчето я гушна и каз
-Не се притеснявай аз съм тук да ти помогна.
След това се превърна в варколак и започна да души на всякъде за да усети какъвто и да е признак на човек или магьосник из поляната.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 10:59 am

МОмичето затвори очи концентрира се ,представи си поляната и направи едни знаци като рече :
-Чуйме ,ти сърце на Ерития ,чуй ме ти земна стихийо !През дири и магични поляни и земи потърси своя подъник който страда и болката му ми покажи !Кажи къде е и го утеши в своето крило го подслони и пази от злите сили надвиснали над него !Земя и сърце в едно се обедини !-за д нямери и защити този чиято болка е усетила след това от нея излязоха няколко звука като вятър и затърсиха човека .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 11:07 am

Момчето сложи Сакура на гърбът си и се заслуша в злуците,като беше готов да тръгне всеки момент.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната с билките и цветята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поляната с билките и цветята
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Erathia :: Ератия :: Околните места-
Идете на: