Erathia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erathia

Света между фантазията и живота в 21 век
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Поляната с билките и цветята

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 12:11 pm

С една дума това бе нястото където освен да си осигуриш лечебни билки и познание за природата ,а йза отдих и почивка сред природата .Това място бе едно от красивите места ,бе заобиколено от дървета ,зветя и лечебни растения .Всеки който посещаваше това място би могълда се докодно до познанието и мъдростта ,там имаше и едно по специално цвете ,на което бе изобразем земния знак ,то се пазеше от силна магия и рядко допускаше някой да се докосно до него ,с две думи то бе извора на знанието .Освен това тук имаше една горска вълшебница която помагаше на изпадналите в нужда .Името й било Мероко .


Последната промяна е направена от Яшимо Сакура на Пон Апр 06, 2009 10:56 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 5:11 pm

Момичето ,пристигна на мястото и се огледа ,Сакура видя едно удобно местенце и отиде при него .Тя седна сред цветята и се облегна на едно дърво като се усмихна и започна да гледа природата на около .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 5:18 pm

Такуто бавно навлезе в полянката.Момчето се поогледа и видя едно красиво момиче с рокля.На вид тя изглеждаше колкото него и беше красива.Момчето се надяваше само да не я изплаши с тъмния си вид,но знаеше че една усмивка винаги стопляше обстановката.Затова той отиде до непознатото момиче усмихна се и каза
-Здравей аз съм Такуто може ли да седна до теб?
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 5:22 pm

Момичето погледна новодошлия и му отвърна с усмивка :
-Здравей ! Аз съм Сакура и да може да седнеш до мен !-тя се поотмести и направи нясто на момчето и рече :
-Какво те води тук ?
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 5:30 pm

Момчето седна до красивото момиче и се усмихна.След това я погледна и каза:
-Всъщност съвсем скоро пристихнах тук и се разхождам.Сакура хубаво име.Извинявай че съм малко любопитен,но може ли да ми кажеш човек ли си ?Защото просто не ми се вярва такава красота да е само в едно измерение.
След това зачака отговора на Сакура.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 5:37 pm

-Няма проблем !Всъщност аз съм магъосница ! -усмихна се тя и взе едно звете в ръцете си като затвори очи и след секунди цветето разцъфна и заблестя ,то просто сияеше .После пак погледна Такуто и му се усмихна .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 5:47 pm

-Имаш добри способности и изглеждаш добре като голям бонус.Аз съм просто човек но много по силен от другите в този свят.И не изглеждам чак толкова добре според някой от другите тук но се свиква а и се харесвам какъвто съм,надявам се и бъдещата ми любов която търся да ме приеме.
След това момчето погледна сакура в очите и откъсна едно красиво цвете след това го подаде на Сакура с думите.
-Не мога да ти подаря нещо толкова красиво,колкото самата теб но се надявам и това да ти хареса.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 5:52 pm

Момичето се усмихна и взе цветето като каза :
-Аригато! Аз мисля че си изглеждаш много добре ,нито си страшен ,нито си грозен ! И запомни ,никога не бързай когато търсиш истинската любов ,макар това чувство да ми е напълно непознато ,защото не съм човек и никога съм нямала приятели или другари !-тя помириса цветето и се усмихна .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 6:00 pm

Момчето се усмихна дори повече и каза нещо на момичето
-Това е лошо,но все някога ще се научиш на всички видове чуства.Ако искаше аз мога да ти помогна,защото поне според мен не си каквато казваш дълбоко в душата си ще разбереш какво означават тези чуства.А и все още за жалост не съм изпитвал истинска любов,но нали ти казах за всичко си има първи път.А и аз нямам приятели обичам да страня от другите хора,защото не ми харесва повечето които познавах бяха прекалено лигави.Но ти ми изглеждаш много по различна сериозна си и ми харесва това как се даржиш.Надявам се да ми позволиш,да съм първия и най добрия ти приятел.
След това момчето подаде ръка на Сакура и каза:
Приятели?
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 9:24 am

Момичето го погледна очудено и остана безмълвна след думите на момчето .След няколко минути тя си подаде ръката и хвана неговата като извърна глава на страни и сведе погледа си на долу и направи една смешна физиономия като каза :
-Приятели ! Но внимавай ,защото после може да съжеляваш за това че искаш да си приятел с едно чудовище като мен !
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 9:27 am

Момчето хвана раката на Сакура и усмихнато я погледна
-Не мисля че си странна нито чудовище приятелке.Искаш ли да те науча на нещо?
След това момчето придърпа Сакура към себе си и я прегъна като и каза
-Това е нещо което приятелите правят ако някой е тъжен или просто за да се поздравят.
След това се усмихна продължавайки да гледа момичето в очите.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 9:34 am

Момичето потрепна и погледна момчето учудено ,когато той я прегърна Сакура се почувства спокойна и в безопасност .Тя плахо го прегърна и сложи глава на рамото му,затвори очи и не каза нищо .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 9:39 am

Момчето продължи да я прегръща и погали косата и като и каза
-Виждаш ли хубаво е да имаш приятел
Но можеше някой неутрален човек да забележи че момчето го притесняваше нещо той не можеше да каже какво мисли на сакура защото просто го бе срам а в мислите си той си говореше.
"Ех да можеш да и кажа какво мисля.Но просто незнам дали красива магйосница,като нея ще хареса мен.Да можех да я целуна щях да съм най щастливият човек на света."
Но това момчето само си го мислише иначе не можеше да каже всичките тези неща на сакура.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 9:49 am

Момичето не каза нищо на глас но на ум си каза "Да ,май не е лошо да имам приятели ,поне за сега докато и той не реши да ме предаде ,затова не бива да се привързвам към него !" .Скура го пусна и на мига пак се облегна на дървото и загледа цветето което момчето и бе дало ,после тя го помириса отново и затвори очи като го хвана с две ръце и си каза "Не бива Сакура ! Спомниси какво стана с другите ти приятели ,спомни си какво направиха те ! Няма да се привързвам към него !!!!
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 9:54 am

Момчето видя че нещо май тревожи Сакура.Той се чудеше какво ли я тревожи,но не искаше да я притеснява а да я успокои малко.След това и той седна до момичето и я погледна как се е вгледала в цветето след това и каза меко сякаш я галеше с перце
-Хмм кожата ти е доста мека,какво ли може да те притеснява
След това момчето се приближи малко до момичето и я целуна по блузата,като и каза
-Сега вече по добре ли си
И отново се усмихна без да показва по нищо чуствата си.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 10:14 am

Момичето се зачерви от целувката по бузата на момчето и си сри веднага лицето като каза :
-Нищо не ме тревожи и да добре съм !-после го погледна и каза :
-Защо си толкова добър ? И ще ми разкажеш ли за себе си ?
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 10:27 am

-Ам за мен какво мога да ти разкажа.Борих се много докато получих честа да дойда тук и сега видях че си заслужва.
След това момчето помисли над другия въпрос и не знаеше какво точно да отоговори след това погледна момичето и каза
-Ем защо съм толкова добър.А просто те харесвам.Всъщност даже
Тогава момчето усети бучка в гърлото си и го беше срам да каже това което мислише на красивото момиче.И след няколко секунди продължи да говори
-Всъщност не нищо.
След това се усмихна и погледна момичето.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 10:33 am

-Мхм -каза тя след като го погледна и се засмя после пак рече :
-А сега след като дойде тук какво смяташ да правиш ?-и любопитно зачака отговора на момчето .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 10:36 am

-Ем честно да ти кажа сега мисля да седя тук с теб.А след това да поразгледам.Това за което бях тук в началото така и не стана но не ти трябва да знайш какво е.
След това момчето се позамисли и погледна Сакура
-Всъщност как ти викат приятелите ?
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 10:44 am

-И все пак ми е любопитно защо си дошъл тук и какво е това което трябва да свършиш ! -каза му тя а,а когато чу въпроса му ,тя стана скръсти ръце облегна се на дървото и погледна небето с думите :
-Нямам такива ,но ти можеш да ме наричаш както искаш !
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 10:48 am

-Радвам се че мога да го направя,но не ми се вярва да нямаш много приятели и хора които да те свалят,но това е друг въпрос.Сега да измислим как да те наричам.....Хм сетих са Саки Чан.
След това момчето седна до Сакура и я прегърн с една ръка,като се приближи до нея и я остави да се облегне на рамото му,докато галеше главата и и се усмихваше.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 11:31 am

Момичето го гушна и изведнъж в ушите и прозвуча един странна песен която сякаш я омайваше и я приспиваше и след 5 минутки Сакура се ме отпусна върху момчето и спеше .На поляната задуха студен вятър и от нищото се чу един глас който прозвуча в ушите на момчето :
-Сакууура ,време е да се от тървем от теб защото започваш да се превръщаш в голяма пречка ! А ти момче по добре се махай от тук ,не ти е тук мястото ! -и се появиха две момчето облечени в черно с черни мрачни погледи жадни за къвта на малката вълшебница .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 11:39 am

Момчето гледаше Сакура и изведнъж чу някакъв глас.Когато видя двете момчета облечени в черно се изправи срещу тях,като остави Сакура да си спи.След това момчето испука вратът и пръстите на ръката а очите му станаха черни.След това с рамжащ глас каза на двете момчета
-Явно вий двамата искате любимата ми!Съжелявам,но докато я обичам никой няма да я докосне без да мине през мъртвото ми тяло.
След това момчето се задъха и наведе малко,след секунда тръгна да бяга срещу двете момчето облечени в черно.Когато бе на една крачка от двете момчето той направи нещо подобно на кълбо и след това веднага се изхвърли напред с ръцете си,като двата му крака летяха към лицета на двете момчета с ужастна скорост.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 11:58 am

-Ти май не ни разбра ! -каза едното момче когато двете момчета просто се отблъснаха на страни .Лошото бе че тези две момчета бяха слуги на Еру ,тъмния господар .Едното момче което бе с черни очи рече :
-Watashi mo Ягито ! А той е Казума ! И щом се налага да минем през теб така да бъде ! -Ягито кимна на Казума да се заеме с Сакура ,а самия той с Такуми .Ягито се засили към момчето и го притисна със силен удар към едно дърво ,а Казума бе застанал на Сакура и я хвана за врата като я вдигна ,а в ръката си държеше меч с който щеше да я убие и рече :
-Колко е лесно ,а уж си била силен противник ,толкова легендарна и в същото време толкава слава и красива !Сайонара ! -В този миг тялото на момичето трепна ,тя виждаше какво ставаше ,но сякаш бе заключена ,сякаш трябваше момчето да я извика ,за да се спасят ,а Казума замахна с меча си .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 1:13 pm

Момчето видя всичко което става и веднага щом те избегнаха удара момчето започна да потъмнява все повече и повече а очите му станаха напълно черни,тогава той извика на собственият си език нещо,което означаваше.
-Ако искате да убиете любовта ми ще трябва да се усигорите че съм напълно мъртъв,защото няма да престана,да се бие докато и последната ми капка кръв е паднала.
След като изрече тези думи момчето той бе приклещен за дървото и видя че другия се опитва да убие Сакура.Момчето направи възможно най елементарното нещо,като ритна Ягито в слабините и го събори на земята.След това вече бе свободен и бе много близо до Сакура,затова щеше да има време да спаси живота и.Той се бе освободил и веднага след това се наведе и се стрелна към Казума,като с това се опитваше да го събори на земята и да спаси живота на Сакура.А самия той в движение извика с всичките си сили
-Сакура бягаааай бягааааай
Докато се опитваше да събори другия на земята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната с билките и цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с билките и цветята   Поляната с билките и цветята Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поляната с билките и цветята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Erathia :: Ератия :: Околните места-
Идете на: