Erathia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erathia

Света между фантазията и живота в 21 век
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Градината

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Харуко
Владетелка на Ератия
Харуко


Female
Брой мнения : 34
Age : 30
Местожителство : Някъде...
Registration date : 07.07.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Градината   Градината Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 5:09 pm

Пред замъка имаше огромна градина. Някой казваха че е дълга с километри,други твърдяха че няма край! Тя бе прекрасна-Издигната още преди сътворението...Всякакви цветя и магични дървета вирееха тук. Зелените площи бяха огромни...Тук можеше да се тренира и почива без проблем!
Всеки бе добре дошъл!
Върнете се в началото Go down
Анаи Каяте
Достоен
Анаи Каяте


Female
Брой мнения : 46
Age : 27
Местожителство : При...Тайна
Паунди : 50
Registration date : 13.08.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Окт 17, 2008 8:49 pm

Момичето мина покрай градината. Или по точно през цветята. Нагази ги като цветно килимче чакащо само нея и единствено нея. Заразлика от преди сега беше закрила очите си с качулката и беше открила опашката си. Беше като у дома си и високомерно се беше запътила към Замъка, говорейки тихо на езика на антротите
Върнете се в началото Go down
https://erathiaworld.aforumfree.com/
Гост
Гост




Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 6:47 pm

-Да започваме...,-каза си момичето. Първо некото изолира шумъ около себе си. Пренесе се във старият си дом. Видя сестра си... Абе в общий линии видя всичко което й липсваше и обичаше. Но точно сега тя си имаше човек който я закриляше и й помагаше-Харуко. Попринцип Ю не беше високомерна, но сега трябваше да успее независимо какво се случва. Момичето гледаше да не се разконцентрира и от най-малкия шум.... Да научи това умение за Анаю еше исключително важно, тя трябваше да свърши нещо което не бе довършила... след продължителна концентрация некото запрати колкото се може повече магия в дланите си, бързо сви ръцете си в юмруци и без дори за миг да се замисли, удари колкото се може по-бобързо право в едното от чучелата. Резултатът на младата неко бе...
Върнете се в началото Go down
Рея Каяте
Администратор
Рея Каяте


Female
Брой мнения : 89
Age : 28
Местожителство : Там...някаде там...
Паунди : 90
Registration date : 13.08.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 4:19 pm

-Аз може и да не съм толкова хубав,но не забравяй,че съм клонинг ,който се движи,а не стойка!Затова ще трябва да се биеш с мен,не само да удряш!-след тези думи Клонинга беше съвсем леко засегнат от слабия удар на момичето.Никой не й бе казъл,че ще е лесно.Това нямаше да е лесно за момичето,защото трябваше да е много по бърза!
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Дек 09, 2008 1:21 pm

-Ам ,съжелявам че ви прекъсвам ,но....-погледна надменно момичето което се обучава -..Ходили те се на мисия ,сега веднага ?Харуко-сама каза че можеш да прекъснеш обучението и не си мисли че те лъжа ! Та отговорат ти е ?-попита я тя и я погледна въпросително и зачака отговора на момчето.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 8:57 pm

-Щом Харуко-сама е отредила, и е с нейно позволение съм съгласна,-рече розовокоската и се обърна към момичето.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 5:18 pm

-Тогава да вървим !-каза и тя и се запъти към изхода повличайки със себе си и момичето .
Върнете се в началото Go down
Рея Каяте
Администратор
Рея Каяте


Female
Брой мнения : 89
Age : 28
Местожителство : Там...някаде там...
Паунди : 90
Registration date : 13.08.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 5:22 pm

И така градината остана празна...
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 1:54 pm

Момичето и момчето се принесоха в замъка на безопасност .Сакура го погледна и му каза :
-Все още ли искаш да сме приятели ,след като едва не ти направиха нещо онези заради мен ! Казах ти че съм чудовище и затова имам врагове !
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 2:00 pm

Момчето бе телепортирано по незнайно странен начин и се озова в някаква градинка.След това той ислуша Сакура и я погледна.
Разбирасе,че бих искал да съм ти приятел и според мен не си чудовище а по скоро чудовища бяха онези,които се опитаха да те убият.Толкова съм щастлив че си,че бих искал просто....
След тези думи момчето прилепи устните си към тези на Сакура и я целуна,но няколко секунди след това той отлепи устните си от нейните и я погледна,като и каза
-Извинявай Саки-чан просто бях толкова щастлив,че сме добре и се отнесох,надявам се да ми простиш.
Като момчето знаеше,че казва само лъжи и много му се искаше да има смелостта,да каже на Сакура че я харесва много повече от приятел,но просто се страхуваше от това да не я изплаши и да изгуби приятелката си.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 2:21 pm

Момичето остана като обляна със студена вода след като момчето я целуна .ТЯ се обърна с гръб към него ,стисна очи,сложи ръце пред гърдите си и ги стисна,после каза :
-Защо го правиш ,а ти дори не знаеш нищо за мен ,не знаеш защо мразя хората ,нито дори онези защо искат да ме убият ? Държиш се добре сякаш съм светица ,сякаш съм най доброто същество на света ,а не съм ! И знаеш ли кое е най лошото ?-и зачака отговора му .
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 2:28 pm

Момчето обърна Сакура към себе си махна ръцете и от там където бяха усмихна се и я погледна.След това спокойно и каза:
-Искаш да знаеш защо го правя?Честно казано не ми пука какво си направила на онези глупаци.И също така вмомента се лъжеш!Ако наистина мразеше толкова много хората,както казваш нямаше да говориш с мен,защото ако не забравяш аз съм също човек,въпреки малко по различен от другите.Но ако наистин вярваш,че нещо би ме отблъснало от най добрата ми и единствената приятелка тук тогава ми кажи всичко!А аз ще те изслушам колкото и лошо да е.
След това момчето се усмихна и загледа Сакура,като се зарадва че тя не мислише толкова много за целувката и не му се бе разсърдила.А момчето дори вярваше,че скоро време може да събере достатъчно смелост за да признае чуствата си на Сакура.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 2:54 pm

-При раждането ми родителите ми са били убити от Черния господар ,аз и сестра ми сме се спасили .След 4 години от раждането ми и тя бе убита .Останах сама и малка израснах скрита в света на хората ,но когато навърших 14 дойдох тук изпълнена с омраза и към хората ,защото докато бях при тях виждах омразата им ,пренебрежението им ,а тук черните създания .Само Айри и Харуко могат да ми кажат защо Черния господар ме иска мъртва ,но нито Айри ,нито Харука говорят ! И да онези бяха едни от слугите на Черния господар .Единственото което правя от последните години насам е да убивам такива като онези двамата и други който ме дразнат !-каза му тя ,а погледа й се изпълни с омраза и злоба и довърши -Освен добра магия аз съм като тези малкото който владеели и злата магия аз също я притежам и не знам !
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 3:06 pm

-Хмм значи и в теб се спотайва една тъмна страна,която може да излезне всеки момент както при мен.Да ти кажа ли истината всички които познавам и познавах знаят само една история за мен,но всъщност е съвсем различно.Повечето хора мислят,че съм дошъл зареди майка си,която е дошла тук за да оживее,но всъщност това не е истина.Аз дойдох тук за да убия черния господар.Защото майка ми умря поради вина на давма от неговите слуги,когато бях малък и сега единственото за което мисля е как да отмъстя за нея,но това е друга съвсем различна история.За която не искам да говоря.
След това момчето замлъкна за малко и прегърна сакура,като и каза
-Знаеш ли какво ти не си само най добрата а и единствената ми приятелка Саки Чан,затова се надявам да ме разбереш.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 3:14 pm

Момичето го прегърна и каза:
-Да ,но ти май не знаеш много нито за Черния господар ,нито за Черния орден нали ?
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 3:19 pm

-За жалост наистина незнам абсолютно нищо освен,че трябва да умре,но засега и това ми стига не съм толкова глупав и предполагам,че трябва да е доста силен затова ще трябва да тренирам много преди да ми се отдаде малко шансове да го убия.
След това момчето се усмихна и погледна Сакура,като с всяка секунда момчето се влюбваше все повече и повече а искрите в очите му ставаха все по видими.Накрая момчето не издържа и неможеше повече да скрие чуствата си затова извика
-Обичам те Сакура
Но на своя език и тя неможеше да го разбере,но въпреки това на момчето му стана по добре когато го каза.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 3:25 pm

-Тогава ,сега аз ще ти помогна !-тя му подаде ръка и си каза "За да го победиш ще ти трябват не само много тренировки а и усилия и още много за учене !" и усмихнато запита :
-Какви са уменията ти ?
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 3:29 pm

Момчето погледна Сакура и се усмихна,след това и каза
-Благодаря че мислиш за мен,но всъщност да се бия с двете си ръце и крака единственото което мога е натуралната ми дарба да се превръщам в върколак.
След това се усмихна стана и се съсредуточи малко,като се превърна в полу вълк полу човек,след това отново се върна в старата си форма и седна до Сакура,като отново я гушна.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 3:41 pm

Момичето му се засмя и каза :
-Така щом си на половина върколак на половина човек ,би трябвало да надушваш миризми от далеч ,обонянието ти трябва да е голямо ,греша ли ?
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 3:42 pm

-Да и също така зрението не е зле.От няколко километра мога да разбера,че си красиво момиче което ухае много приятно.
След това се усмихна и продължи да гушка момичето,като събираше все повече сили за да и каже че я убича.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 3:52 pm

Момичето се засмя и каза :
-Добре върколако ,а като си човек можеш ли нещо друго и тези крала можеш ли да ги използваш ?
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 3:54 pm

-Ам всъщност не мога и винаги съм се чудел за какво са ми.Ако можеш да ме научиш,но преди това искаш ли една сделка.Разбирасе че искаш ако успея да ги използвам от първия си опит ти ще ми кажеш най голямата си тайна,а ако не успея ще ти кажа аз моята.
След това момчето се усмихна и зачака отговора на Сакура.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 4:06 pm

-Съгласна !-каза му тя .Сакура ,затвори очи ,концентрира се ,навлезе на вътре в себе си ,където откри една врата която отвори и се докосна до крилатата корона ,в този миг тя заблястя от нея се появиха няколко тънки и блестящи лъча които я обикаляха а от гърба и се появиха бели криле като на ангел ,дрехите и се промениха очите й също лицето й засия ,тя бе облечена в розова рокля с розови ръкави започваши от половин педя над лакътя й .После тя уви ръцете си и ги разпери широко ,а след това се съсредоточи и когато усети крилата ,хвана Такуто ,за къката и каза с усмивка :
-Затвори очи ,влез дълбоко в съзнанието си и потърси символа н акрилете си и когато ги усетиш на себе си стисни ръката ми !
Върнете се в началото Go down
Уюуки Такуто

Уюуки Такуто


Male
Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 02.04.2009

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 4:19 pm

-Ам добре вярвам ти.
Усмихна се момчето гледайки сакура.Той затвори очи и се опита да влезе в под съзнанието си.Той обикаляше в него и видя някаква черна врата каза си че би трябвало да е нещо подобно и влезна вътре.Там той видя много предмети а в началото им бяха само два.Един вълчи зъб и едно позлатено ухо.Момчето се зачуди и замисли за малко.Тогава той се сети,че когато беше малък този който наричаше баща носише гердан на който висеше вълчи зъб,затова момчето хвана вълчия зъб и го придърпа към себе си.В същия момент около истинското му тяло се образува черна мъгла от която не се виждаше почти нищо.След няколо секунди маглата бе издухана от крилете на момчето а той нямаше почти никакви промени освен,че очите му бяха станали абсолютно черни и дори бялото им го нямаше.Момчето помисли че това най вероятно означава успех и се опита да полети.
Върнете се в началото Go down
Яшимо Сакура
Администратор
Яшимо Сакура


Female
Брой мнения : 118
Age : 30
Паунди : 52
Registration date : 21.09.2008

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeПет Апр 03, 2009 4:25 pm

Момичето го погледна и каза :
-Сега разпери криле и бавно ги размахай ето така !- момичето го държеше ,разпери криле и бавно и плавно ги размаха ,тя започна да се издига от земята и го хвана и за другата ръка с думите :
-Сега е твой ред !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Erathia :: Ератия :: Градът на Замъка :: Замъкът-
Идете на: