Erathia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erathia

Света между фантазията и живота в 21 век
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кажете си мнението ^_^

Go down 
5 posters

Харесва ли ви форумът като цяло?
Дам,много!
Кажете си мнението ^_^ Vote_lcap71%Кажете си мнението ^_^ Vote_rcap1
 71% [ 5 ]
Хубав е...
Кажете си мнението ^_^ Vote_lcap29%Кажете си мнението ^_^ Vote_rcap1
 29% [ 2 ]
Поработете още!
Кажете си мнението ^_^ Vote_lcap0%Кажете си мнението ^_^ Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Лоша работа!
Кажете си мнението ^_^ Vote_lcap0%Кажете си мнението ^_^ Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Не ме е грижа...
Кажете си мнението ^_^ Vote_lcap0%Кажете си мнението ^_^ Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
 

АвторСъобщение
Харуко
Владетелка на Ератия
Харуко


Female
Брой мнения : 34
Age : 30
Местожителство : Някъде...
Registration date : 07.07.2008

Кажете си мнението ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Кажете си мнението ^_^   Кажете си мнението ^_^ Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 1:23 pm

Е ще ви помоля да си изкажете мнението! Все пак трябва да се съобразяваме с потребителите! Wink Ако имате някакви съвети...Споделете!
Върнете се в началото Go down
Раймей Шизуми
Достоен
Раймей Шизуми


Female
Брой мнения : 6
Age : 29
Паунди : 50
Registration date : 19.10.2008

Кажете си мнението ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажете си мнението ^_^   Кажете си мнението ^_^ Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 11:29 am

Форумчето е много хубаво като идея.Историята е интересна,но има някои неща,които да се доизпипат,във всеки форум има така че...Например подредбата на подфорумите е малко странна.Мисля,че ако Свободната зода си е отделна категория ще е по-добре,също така по-добре ще е и световете да са първи,а после да е Свободната зона,защото потребителя донякъде се обърква/или поне аз XD
Върнете се в началото Go down
Леагел- Меи Юкито
Достоен
Леагел- Меи Юкито


Female
Брой мнения : 9
Age : 33
Местожителство : Everywhere and Nowhere...
Паунди : 50
Registration date : 19.10.2008

Кажете си мнението ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажете си мнението ^_^   Кажете си мнението ^_^ Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 11:43 pm

Едно много добро форумче. Аз като масов Рп- писател съм доста заинтригувана... Историята наистина е изключителна, много интересна и задълбаваща. Самият замисъл.
А относно това за Фриий Зоната, може наистина да е по- надолу, на не е от голямо значение, така че може и така да остане... Единственото, което не ми допада особено са бутоните от горе. Календара и Галерията са друг вид, просто много се набива на очи и... е доста дразнещо.
И пак ще кажа, форумът е много- много добър. Браво на създателите! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Анаи Каяте
Достоен
Анаи Каяте


Female
Брой мнения : 46
Age : 27
Местожителство : При...Тайна
Паунди : 50
Registration date : 13.08.2008

Кажете си мнението ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажете си мнението ^_^   Кажете си мнението ^_^ Icon_minitimeСря Окт 22, 2008 10:34 pm

Сега...Много благодаря от името на всички създатели че удобрявате какво сме направили с това рпг и искам да ви обесня някои неща...

1. Не е нужно Фрий Зоната да е най-долу, поради простата причина, че форума изглежда по-скучен! Изпробвали сме много варианти и включително и този който вие предложихте, но най - много удобрихме Фрий Зоната да е в началото...

2. Наистина тези "Календар" и "Галерия" се отличават от другите категории на панела... Доста се набиват на очи и обещаваме да го направим по - ефектно или поне не толкова...странно... Може би ще сменим вида само на панела, защото останах с печатлението, че скина ви харесва... ^^ Това е за сега и ако имате недоволства или предложения споделете и ние ще решим дали са достатъчно приемливи и оригинални...
Върнете се в началото Go down
https://erathiaworld.aforumfree.com/
Рея Каяте
Администратор
Рея Каяте


Female
Брой мнения : 89
Age : 28
Местожителство : Там...някаде там...
Паунди : 90
Registration date : 13.08.2008

Кажете си мнението ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажете си мнението ^_^   Кажете си мнението ^_^ Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 5:19 pm

Ами...за сега форума е в застой,но е супер!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кажете си мнението ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажете си мнението ^_^   Кажете си мнението ^_^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кажете си мнението ^_^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Erathia :: История-
Идете на: