Erathia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erathia

Света между фантазията и живота в 21 век
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Фонтана

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Анаи Каяте
Достоен
Анаи Каяте


Female
Брой мнения : 46
Age : 27
Местожителство : При...Тайна
Паунди : 50
Registration date : 13.08.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 9:33 pm

Фонтанът се намираше в центъра на Центъра обграден от храстчета и растения. Фонтанът беше едно от забележителните места в околността. Къпането беше забранено и наказанието беше до 450 паунда. Около фонтана имаше и пейки с изглед към планината която придаваше тайнствен вид на мястото. Тук можете да се осамотите или просто да се полюбувате на гледката...

http://www.vodokanal.te.ua/images/news/photo2jpg
Върнете се в началото Go down
https://erathiaworld.aforumfree.com/
Леагел- Меи Юкито
Достоен
Леагел- Меи Юкито


Female
Брой мнения : 9
Age : 33
Местожителство : Everywhere and Nowhere...
Паунди : 50
Registration date : 19.10.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 11:27 pm

Кестенявите букли на момичето се разпиляха по облегалката на пейката, когато тя седна внезапно и се облегна назад някак изтощено. Лилавите й очи зашариха по небето, като се фокусираха внимателно върху всяко облаче, обхождаха го и сякаш го изучаваха, а след това преминаваха на следващото. Изглеждаше странно, като изключим най- странното в нея- а именно очите й, големи и тъмнолилави, искрящи и някак замечтани, отнесени на някъде, далече. Минаги трепна с глава и се изправи малко, като впи погледа си във фонтана. Той й напомняше много неща, от миналото и дори събития от преди няколко дни, не, не бяха дни, а седмици. Чак сега се осъзна, от седмици не беше се преобразявала, не беше разтваряла криле и не беше летяла. А защо ли? Единственото обяснение, което можеше да си даде беше заниманието и разправиите с родителите й. Бяха минали толкова години, а те все още продължаваха да й мърморят за това, какво всъщност е тя, прилеп, просто един прилеп, притискана от всички страни да прави или да не прави нещо. Дядо й я подкрепяше, но до кога ли? А родителите й, за тях просто не й се мислеше, чудеше се само колко още ще може да издържи да й баят на главата, и май скоро щеше да вземе едно категорично решение. Въпрос, който витаеше в главата й от доста време, да остане тук или да замине, да си замине завинаги, далеч от хората и техните проблеми, тя просто искаше свобода и спокойствие, които, уви, не можеше да намери в този свят.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Рея Каяте
Администратор
Рея Каяте


Female
Брой мнения : 89
Age : 28
Местожителство : Там...някаде там...
Паунди : 90
Registration date : 13.08.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeСря Окт 22, 2008 8:32 pm

Габи се появи на това място ,което й беше до болка познато ,цялята мокра от скапания дъжд при портала и видя ново момиче тук.Тя го огледа внимателно и се приближи към нея като скри опашката си под роклята и някакси закри котешките си уши. След много размишления тя се доближи до него и каза:
-Здрасти!Аз съм Ре..Исках да кажа Габи!Приятно ми е!От колко време си тук?-след като свърши изречението си много внимателно наблюдаваше стичащите се копки по нея.
Върнете се в началото Go down
Леагел- Меи Юкито
Достоен
Леагел- Меи Юкито


Female
Брой мнения : 9
Age : 33
Местожителство : Everywhere and Nowhere...
Паунди : 50
Registration date : 19.10.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeСря Окт 22, 2008 8:47 pm

Кестенявокосата вдигна глава към нея и се усмихна леко:
- Минаги- Меи Мисусу, на мен също...- отвърна тихо и седна по- нормално на пейката, без да премахва усмивката си, май се радваше че вижда някой друг, с който може да си каже няколко думи:- Тук съм от... всъщност от доста време мисля, загубих представа за времето от няколко дни насам.- пак се вгледа в момичето замислено, лилавите й очи я изучаваха с интерес:- Ами ти... защо си толкова мокра?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Анаи Каяте
Достоен
Анаи Каяте


Female
Брой мнения : 46
Age : 27
Местожителство : При...Тайна
Паунди : 50
Registration date : 13.08.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeСря Окт 22, 2008 9:06 pm

Момичето дотича дотук оглеждайки се на всяка възможна посока. Очите й шареха нявсякъде. Погледна дори и при тревата. Но нито следа от сестра й. "Ако не е тук" - чудеше се момичето. Какво ли бе намислила онази лигава нимфа!? И докато се маеше, уцели джакпота - намери именно сестра си. Беше преровила всеки ъгъл на това място и при портала. Беше тотално уморена от тичането и тотално мокра от дъжда заарил я на границата... Но нищо нямаше да й попречи да намери онази лигава нимфа и да я накара да я научи на нещо полезно. И точно когато беше готова да изкрещи забеляза, че има и друго момиче. Считаше се, че за разлика от Анаи, Рея е добра и то доста. И сега трябваше да избира. Дали да извика сестра си или да се прикрие докато другото момиче си тръгне. Още откакто дойде си пролича че сега са се запознали и можеше заедно да отидат някъде другаде, а Анаи нямаше намерение да ги тръси навсякъде. Много искаше да се върне при онази неблагодарница - Нериса... Това беше - Тя отиде до сестра си и я хвана за ръката като направи знак за извинение на другото момиче. Вече завлякла Рея зад един храст, Анаи й обесни случилото се и я поразпитва дали ножа е у нея и дали ще дойде с нея до дома на нимфата... Все пак Анаи искаше да научи нещо от нимфите и сега само сестра й можеше да й помогне в това начинание...
Върнете се в началото Go down
https://erathiaworld.aforumfree.com/
Рея Каяте
Администратор
Рея Каяте


Female
Брой мнения : 89
Age : 28
Местожителство : Там...някаде там...
Паунди : 90
Registration date : 13.08.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 5:37 am

-Пфу,колко невъзпитано от твоя страна Анаи...-че се крясък от храста като Рея или Габи излезе от храста и се приближи до другото момиче от което бе отвлечена.Тя се извини и каза:
-Извинявай много,това беше сестра ми...Поне докъто...-нещо в нея истръпна,но продължи:
-От каде си и на колко години,ако мога да попитам...
Върнете се в началото Go down
Леагел- Меи Юкито
Достоен
Леагел- Меи Юкито


Female
Брой мнения : 9
Age : 33
Местожителство : Everywhere and Nowhere...
Паунди : 50
Registration date : 19.10.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 3:04 pm

Лилавооката се засмя тихо и се усмихна:
- Всъщност съм от тук и съм на 18. Но ми се е налагало често да пътувам преди години, така че не може да се каже точно, че имам определено местожителство.- изобщо даже. Минаги затаи смеха си, наистина изобщо не можеше да се каже, че живее някъде, живееше в собствен дом, но рядко се застояваше там, обичаше да се разхожда и обикаля от едно място на други из града. А често приближаваше и Портата, но рядко се осмеляваше да я прекрачи, трансформираше се дори в този свят:- Ами ти?- запита след малко и вдигна поглед към Габи:- И също... да не би някой да ти е изсипал кофа с вода на главата?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Рея Каяте
Администратор
Рея Каяте


Female
Брой мнения : 89
Age : 28
Местожителство : Там...някаде там...
Паунди : 90
Registration date : 13.08.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 6:57 am

-Аз нямам дом...На 16 години съм.А за кофата...миии като минавах през портала и заваля дъжд...Но аз си мисля,че е било дело на една ужасна бабичка-Габи се засмя и тогава котешките й уши се появиха.Тя замръзна на място като се отдалечи малко.Не знаеше как ще реагира човек на факта,че тя е момиче-котка...Габи затвори очи и опашката й се показа...Тя стисна здраво ръце и зачака реакцията на момичето...
Върнете се в началото Go down
Леагел- Меи Юкито
Достоен
Леагел- Меи Юкито


Female
Брой мнения : 9
Age : 33
Местожителство : Everywhere and Nowhere...
Паунди : 50
Registration date : 19.10.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 9:10 am

Меи се подсмихна леко и се изправи, като скръсти ръце:
- Антро, значи?- поклати глава и усмивката й се разшири, радваше се че вижда още някой като нея наоколо:- Какво съвпадение само!- възкликна след малко и отпусна ръце, най- сетне й се отдаде възможност преспокойно да се прояви. Къдриците й затрептяха леко и бяха повдигнати малко от прилеповите криле, които се появиха на гърба на момичето, кестенявото се замени със синьо и се появиха две ушички, също прилепови.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Рея Каяте
Администратор
Рея Каяте


Female
Брой мнения : 89
Age : 28
Местожителство : Там...някаде там...
Паунди : 90
Registration date : 13.08.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 9:08 am

-Мххм...-каза Габи и се засмя весело.
-От кога чакам да видя някой антро ,освен мен и сестра ми...-продължи тя и очичките й светнаха.Тя огледа любопитно другото антро и се усмихна още повече.След това каза:
-Вики,чао!Та...искаш ли да отидем в мъртвата зона?
Върнете се в началото Go down
Леагел- Меи Юкито
Достоен
Леагел- Меи Юкито


Female
Брой мнения : 9
Age : 33
Местожителство : Everywhere and Nowhere...
Паунди : 50
Registration date : 19.10.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 11:27 pm

- Мъртвата... зона?- Минаги се вцепени, а с изненадата й прилеповите ушета затрепериха. Не беше прекрачвала прага на Портата толкова често, а пък камо ли да ходи до Мъртвата зона, просто се боеше, не познаваше достатъчно добре онзи свят. За момент затай дъх, но след миг се усмихна бегло и кимна леко с глава.
" Какво пък..."- каза си на ум и върна спокойното си и усмихнато изражение:
- Да отидем.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Рея Каяте
Администратор
Рея Каяте


Female
Брой мнения : 89
Age : 28
Местожителство : Там...някаде там...
Паунди : 90
Registration date : 13.08.2008

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 6:53 am

Габи хвана новата си приятелка за ръката и двете се запътиха към портала.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фонтана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Erathia :: 21 век :: В града :: Центъра-
Идете на: